P R A W O

P O D A T K I

W I N D Y K A C J A

SOLVCARE

PRAWO, PODATKI, WINDYKACJA - Skuteczna ochrona Twojego biznesu.

Solvcare to Twoja osobista, kompleksowa pomoc prawna za bardzo przystępne pieniądze. Stanowimy zespół ekspertów w dziedzinie prawa, podatków i księgowości, którego zadaniem jest wspieranie i ochrona Twojego biznesu.

Nasi specjaliści pomagają zarówno doświadczonym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy właśnie zdecydowali się rozpocząć własną działalność gospodarczą. Dzięki profesjonalnej obsłudze i zaangażowaniu jesteśmy w stanie wdrażać najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania dotyczące wszystkich zagadnień związanych z prawną i finansową stroną działalności gospodarczej.

Prawo jest naszą pasją

Solvcare powstało w rezultacie dogłębnej analizy zapotrzebowania rynku na usługi prawnicze. Ostateczny kształt naszej działalności jest wynikiem wieloletnich obserwacji i doświadczenia zawodowego.

Solvcare to przede wszystkim innowacyjna usługa oparta z jednej strony na zapewnieniu klientom ochrony prawnej świadczonej przez najwyższej klasy specjalistów z danej dziedziny, z drugiej zaś strony na wygodnym i niedrogim rozliczeniu abonamentowym.

Nasi Klienci decydują o zakresie usługi stosownie do swoich potrzeb i wielkość prowadzonego przez nich biznesu. Naszą ideą jest budowanie trwałej relacji z Klientem, tak aby ten miał świadomość, że jego interesy zabezpieczane są przez profesjonalnych prawników, którzy są dla niego na wyciągnięcie ręki w każdej nawet najbardziej nagłej sytuacji.

Kim są nasi Klienci?

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, funkcjonują i prowadzą działalność w różnych branżach w tym usługowych, produkcyjnych, handlowych, budowlanych czy technologicznych. Biorąc pod uwagę ten fakt specjaliści z Solvcare mają obszerną wiedzę na temat każdego rodzaju aktywności gospodarczej, co pozwala chronić interesy Klientów na każdym polu ich aktywności zawodowej.

Indywidualne podejście

Do wszystkich naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, stawiamy przede wszystkim na jasne zasady współpracy i odpowiednią komunikację, która zapewnia najlepszą obsługę prawną i daje pełne wsparcie przy podejmowaniu pilnych, trudnych decyzji.

Nasi partnerzy