Przekształcenie to szansa dla przedsiębiorcy na obniżenia zobowiązań podatkowych – obecnie podatek dochodowy od zysków spółki z o.o. wynosi od 9%!!!

Oferujemy kompleksowe przeprowadzenie procesu przekształcenia spółek.

Przekształcenie umożliwia zmianę dotychczasowej formy prawnej przedsiębiorstwa na taką, która pozwoli osiągnąć optymalne korzyści.

Współpraca w zakresie przekształcenia przedsiębiorstwa zaczyna się od rozpoznania potrzeb i oczekiwań klienta. Na tym etapie określane są cele tego procesu i korzyści, jakie mają płynąć z jego przeprowadzenia.

Przekształcenie to szansa dla przedsiębiorcy na obniżenia zobowiązań podatkowych i optymalizację podatkową przedsiębiorstwa, co skutkuje poprawieniem jego wyniku finansowego – obecnie podatek dochodowy od zysków spółki z o.o. wynosi od 9%!!!

Zapraszamy do współpracy Klientów, którzy poszukują nowych możliwości rozwoju dla swojej firmy bądź też chcą zoptymalizować jej funkcjonowanie poprzez zmianę formy organizacyjnej.

adults-break-businessmen-1193601
adult-analyzing-black-and-white-1342484

Nasze specjalizacje

Do najczęściej przeprowadzanych przekształceń należą:

  • przekształcenie spółki cywilnej w spółkę z o.o.
  • przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z o.o.
  • przekształcenie spółki z o.o. w spółkę komandytową
  • przekształcenie spółki cywilnej w spółkę jawną
  • przekształcenie spółki cywilnej w spółkę komandytową
  • przekształcenie spółki jawnej w spółkę komandytową
  • przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę komandytową
  • łączenie spółek

Jesteś zainteresowany przekształceniem?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń.

+48 22 122 0 211

lub

+48 42 715 80 88

przeksztalcenie spółek-min

Zaufaj naszym prawnikom!

Jeśli szukają Państwo kancelarii, która skutecznie pomoże w przekształceniu spółki, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Solvcare współpracuje z Kancelarią Wilijewicz i Partnerzy adwokaci i radcy prawni, co przekłada się na gwarancję najwyższej jakości usług prawniczych. Świadczone przez nas usługi chronione są pokryciem ubezpieczeniowym gwarantowanym przez jeden z najstarszych i największych zakładów ubezpieczeniowych w Polsce.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług, funkcjonują i prowadzą działalność w różnych branżach w tym usługowych, produkcyjnych, handlowych, budowlanych czy technologicznych.

godlo

Do kogo jest kierowana oferta?

Właściciele spółek cywilnych

Właściciele spółek jawnych

Właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych

Właściciele spółek z o.o.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości

- Akceptuję treść Polityki Bezpieczeństwa w zakresie Ochrony Danych Osobowych

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solvia sp. z o.o., ul. Wigury 13/6, 90-302 Łódź w celu świadczenia przez Administratora Danych Osobowych usług prawnych oraz prowadzenia wymaganej przepisami prawa dokumentacji prawniczej.

- Zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach wynikających z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solvia sp. z o.o., ul. Wigury 13/6 ,90-302 Łódź, moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu realizowanych usług. Dane będą udostępniane innym podmiotom jedynie w przypadku uzasadnionym przepisem prawa.

ADRES

Ul. Wigury 13/6 90-302 Łódź

Jakość świadczonych przez nas usług przekłada się przede wszystkim na coraz większe grono zadowolonych Klientów. Jest to bodziec do tego, aby nieustannie podnosić poziom oferowanych produktów prawnych.

DANE REJESTRACYJNE

SOLVCARE jest marką handlową

Solvia Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Wigury 13/6 90-302 Łódź,

NIP: 7251958282 REGON: 1004311085

KRS: 00002911337