W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

PRAWO, PODATKI, WINDYKACJA - Skuteczna ochrona Twojego biznesu.

Nasza Kancelaria specjalizuje się m.in. w: prawie cywilnym gospodarczym i handlowym, podatkowym, pracy, budowlanym wraz z ochroną środowiska, własności intelektualnej, zamówieniach publicznych czy sprawach z zakresu windykacji wierzytelności.

COMPLIANCE

Ideą Solvcare jest ochrona naszych Klientów i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Byś mógł skoncentrować się na biznesie, zbadamy Twoją firmę pod względem zgodności jej działania z obowiązującym prawem. Wychwycimy ewentualne zagrożenia i zaproponujemy rozwiązania tak, aby zapobiec Twoim stratom finansowym czy utracie zaufania. Prawo zmienia się codziennie, a Ty musisz czuć się bezpiecznie.

PRZEKSZTAŁCENIA SPÓŁEK

Przekształcenie umożliwia zmianę dotychczasowej formy prawnej przedsiębiorstwa na taką, która pozwoli osiągnąć optymalne korzyści.

Przekształcenie to szansa dla przedsiębiorcy na obniżenia zobowiązań podatkowych i optymalizację podatkową przedsiębiorstwa, co skutkuje poprawieniem jego wyniku finansowego – obecnie podatek dochodowy od zysków spółki z o.o. wynosi od 9%!!!

Zapraszamy do współpracy Klientów, którzy poszukują nowych możliwości rozwoju dla swojej firmy bądź też chcą zoptymalizować jej funkcjonowanie poprzez zmianę formy organizacyjnej.

PRAWO SPÓŁEK I DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Pomagamy stworzyć Twój nowy biznes. Sprawnie rejestrujemy spółki prawa handlowego, a ich dalsza, bieżąca obsługa nadzorowana przez Solvcare zapewnia bezpieczeństwo Twojej działalności.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Do 28 maja 2018 r. podmioty będące administratorami danych osobowych, na podstawie unijnego Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych potocznie zwanego RODO, są zobowiązane do wdrożenia norm dotyczących ochrony danych osobowych wynikających z tegoż rozporządzenia. Jako doświadczona Kancelaria zdiagnozujemy Twoje potrzeby w tym zakresie i pomożemy wdrożyć polityki bezpieczeństwa w Twojej organizacji.

PRAWO PRACY

Już nie musisz przejmować się dokumentami i kwestiami pracowniczymi. Sprawy związane z ZUS, BHP czy inne regulaminy załatwimy za Ciebie. Podobnie umowy o pracę. Solvcare doradza w jakiej formie zatrudnienie pracownika jest najbardziej opłacalne. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. W przypadku problemów – pozostaw je nam. Nasze doświadczenie i wiedza są Twoją kartą przetargową.

PODATKI I KSIĘGOWOŚĆ

Solvcare realizuje kompleksowe wsparcie przedsiębiorców w ramach usług doradztwa podatkowego. Podatki dla laika najczęściej są dużym wyzwaniem, które pochłania ogrom czasu oraz nerwów. Naszym celem jest uświadamianie i wskazywanie naszym Klientom, gdzie czai się ryzyko podatkowe i wspólne wypracowywanie rozwiązań, które przełożą się na minimalizację kosztów i zagrożeń. Warunkami niezbędnymi do zrealizowania tego założenia są przede wszystkim bliska współpraca nadzorującego z Klientem, zrozumienie jego biznesu oraz organizacji i zasad, wedle których ten biznes prowadzi. Dzięki Solvcare nasi Klienci mogą skupić się na swojej pracy i nie przejmować się problemami podatkowymi.

PRAWO BUDOWLANE I OCHRONY ŚRODOWISKA

W Solvcare wspieramy uczestników procesu budowlanego na wszystkich etapach jego przebiegu: ofertowania, negocjacji, przygotowania do realizacji inwestycji, realizacji budowy, zlecania i rozliczania podwykonawstwa, odbioru inwestycji i okresu gwarancyjnego. Wieloletnie doświadczenie naszych prawników we współpracy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad czy PKN Orlen nauczyło nas, w jaki sposób obsługiwać każdy projekt budowlany, bez względu na jego rozmach.

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Pozyskanie państwowego zlecenia jest nie lada sztuką. Zespół Solvcare nieustannie śledzi orzecznictwo sądowe w tym zakresie. Nasi prawnicy wypełnią za Ciebie dziesiątki dokumentów i będą Cię reprezentować przed urzędnikami w taki sposób, abyś otrzymał interesujące Cię zlecenie. W przypadku gdyby Twoi konkurenci składali odwołania, obronimy Twoją wygraną.

PRAWO MEDYCZNE

Prowadzenie biznesu związanego z branżą medyczną nie należy do najłatwiejszych. Pozwolenia, zgłoszenia, nadzwyczajne wymagania urzędników i do tego kontrakt z NFZ, nie wspominając już o roszczeniach pacjentów. W Solvcare stworzymy dla Ciebie NZOZ, załatwimy wszystkie formalności i wesprzemy w negocjacjach. Ponadto sprawdzimy całą dokumentację, pokażemy jak bezpiecznie dbać o Twoje interesy i Twoich pacjentów. Ty zajmij się ich leczeniem – sprawy formalne pozostaw Solvcare.

PRAWO ADMINISTRACYJNE

Prowadzenie działalności wymaga częstego kontaktu z urzędnikami. Na różnych etapach prowadzonego biznesu niezbędne są zezwolenia, zgłoszenia, koncesje czy zaświadczenia. Krzywdzące decyzje urzędników wymagają odwołania. Dla Ciebie to nowość, a dla prawników z Solvcare to niemal codzienność. Sprawy urzędowe pozostaw Solvcare.

WINDYKACJA, EGZEKUCJA I MONITORING

Prowadzenie biznesu wymaga przede wszystkim płynności finansowej. Jesteśmy przekonani, że większość przedsiębiorców miała do czynienia z nieuczciwymi kontrahentami, którzy lubią finansować własne interesy z czyjejś pracy. Na Twoje życzenie Solvcare sprawdzi Twoich kontrahentów pod kątem rzetelności i wypłacalności. Prowadzimy stały monitoring płatności, a w przypadku opóźnień podejmujemy działania byś na bieżąco otrzymywał to co Ci się należy. Nie obawiaj się ewentualnych spraw sądowych – nasi adwokaci i radcy prawni z Kancelarii Wilijewicz i Partnerzy są doświadczeni i skuteczni, to właśnie oni będą Cię reprezentować.

P R A W O

P O D A T K I

W I N D Y K A C J A